Antena3 a fost din nou lider in nisa televiziunilor de stiri si talk-show in data de 15 februarie, ziua in care s-a derulat o criza politica ce putea determina schimbarea Premierului Emil Boc.Astfel, conform datelor de audienta furnizate [citeste] - 17 feb 2011

NewsX: Screenshot neeews Kaka! Ultimele stiri din lumea video-jocurilor

GSP si GamexTV va prezinta jurnalul de jocuri electronice: NewsX! Aflam ce jocuri indie pot fi cumparate la ce pret vrei tu, la ce mai lucreaza Capcom si cand primeste Call of Duty Black Ops mod toolkit-ul promis. [citeste] - 20 apr 2011

Antena 3 , lider de stiri in ziua in care Guvernul a anuntat strategia fiscal-bugetara 2012-2014

Românii s-au informat de la Antena 3 în ziua în care Guvernul a anunţat îngheţarea pensiilor şi angajărilor în sistemul public, amânarea alocării a 6% din PIB educaţiei, majorarea taxelor pentru clădiri, terenuri şi mijloace de transport şi celelalte măsuri parte din strategia fiscală până în 2014. ... [citeste] - 16 aug 2011
Da o nota

Napoli îl vrea pe Mutu

Napoli vrea să se întărească şi a pus ochii pe Adrian Mutu (foto). Presa locală relatează că însuşi preşedintele clubului, Aurelio de Laurentiis, l-ar fi sunat pe omologul Della Valle pentru a cere informaţii despre atacantul [citeste] - 25 sep 2010
0 vizualizari, 0 voturi
Da o nota

Mutu anunţat titular cu Napoli

Transferat în această vară la Cesena ca jucător liber de contract, Adrian Mutu este anunţat ca titular în meciul de astăzi împotriva lui Napoli (ora 16.00), prima partidă a elevilor lui Marco Giampaolo în noul sezon de Serie A.În vîrstă de 32 de ani, atacantul român a debutat pentru Cesena în Cupa Italiei, într-o întîlnire cîştigată în faţa celor de la Ascoli cu scorul de 1-0, datorită golului lui Bogdani, în reprizele de prelungiri. ... [citeste] - 10 sep 2011
1 vizualizari, 0 voturi
Da o nota

Dă-le note steliştilor după 3-3 cu Napoli

Steaua a fost egalată în minutul 90+7 de Napoli prin golul lui Edinson Cavani, după ce a condus cu 3-0. Steaua a punctat prin autogolul lui Cribari, superexecuţia lui Tănase şi prin Kapetanos. Grecul a fost eliminat în minutul 31 [citeste] - 01 oct 2010
0 vizualizari, 1 voturi
Da o nota

Napoli şi Utrecht, nul pentru Steaua

Proxima rivală a Stelei din 30 septembrie a făcut ieri al treilea egal consecutiv în acest sezon, fiind ţinută în şah pe "San Paolo" de UtrechtCelalalte două adverare ale Stelei, Napoli şi Utrecht, în grupa K şi-au împărţit [citeste] - 17 sep 2010
Da o nota

Audienţă record în prelungirile de la Steaua - Napoli!

Două milioane şi jumătate de români au privit ultimele minute ale meciului, dublu decît la startul partidei.Steaua a reuşit iar o audienţă record joi seară. Cu un rating de 15.8% şi o cotă de piaţă de 40.6%, partida din [citeste] - 02 oct 2010
Da o nota

Gerrard a bătut-o pe Napoli de unul singur!

Intrat pe teren la pauză pentru Liverpool, Steven Gerrard a făcut un meci senzaţional şi a bătut-o de unul singur pe Napoli. Italienii conduceau cu 1-0 din minutul 28, după reuşita lui Lavezzi, dar după pauză formaţia lui Roy [citeste] - 05 noi 2010